Nigdy nie przypuszczałam, że przygotowując swój pierwszy tort
na drugie urodziny mojej córki, zacznę największą przygodę w moim życiu.

orchideli-beata-kuryło-dekoracje-tortow-profesjonalne-kursy-online-tutoriale-01

 

W swoim życiu stworzyłam tak wiele tortów, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Większość powstawała w mojej kuchni. Dlatego doskonale wiem, jak pracuje się w domu, bez profesjonalnych urządzeń, zdana często na własną kreatywność i pomysłowość. Zazwyczaj zanim zdecydowałam się na zakup kolejnych foremek czy narzędzi, testowałam wszystkie mniej lub bardziej niekonwencjonalne rozwiązania...😄

 

orchideli-beata-kuryło-dekoracje-tortow-profesjonalne-kursy-online-tutoriale-02Każdy udany projekt daje mi zawsze ogromną satysfakcję, ale nie myślcie, że moje życie składa się z samych wspaniałych i doskonałych tortów. Porażki nigdy nie są przyjemne, bywają bardzo stresujące i frustrujące, ale stanowią zawsze najcenniejszą naukę (doceniam ją zazwyczaj po dłuuugim okresie zdystansowania się 😂😂 ). Mam w życiu to szczęście, że wprawdzie tysiące kilometrów stąd, ale znalazłam swojego mentora, dzięki któremu powoli i mozolnie wspinam się na coraz wyższe "szczyty".

Torty to moje życiowe uzależnienie.
Mam nadzieję, że uda mi się wciągnąć Was w mój kolorowy świat Orchideli.
😄😄😄

Zapraszam Was serdecznie do oglądania Orchideli na kanale YouTube
Zachęcam do sprawdzania bezpłatnych tutoriali i przepisów oraz do skorzystania z profesjonalnych kursów w Akademii Orchideli.

Komentujcie, pytajcie, testujcie ...

Beata Kuryło
beata@orchideli.com